3 filmy na wieczór

Pomysł na ten wpis jest dość oczywisty. Dni powoli stają się coraz krótsze, a na dworze coraz chłodniej. Coraz częściej też mamy ochotę spdzić wieczór w ciepełku (przynajmniej ja ;)).

Dlatego właśnie, jeżeli planujesz  wkrótce jakiś wolny wieczór proponuję przygotować coś dobrego do jedzenia, wziąć kubek ciepłej herbaty i uzbrojonym w ulubiony kocyk obejrzeć któryś z filmów. Nie planuję odkrywać tutaj perełek kinematografii, więc bardzo możliwe, że filmy te są Ci już znane. Jeżeli jednak nie, to zdecydowanie warto dać im szansę ;).

 

  • BRIDGET JONES

Z pełną świadomością nie podaję żadnej konkretnej częsci. A to dlatego, że wszystkie są fantastyczne! Doskonała lekka komedia z dosyć ciekawym poczuciem humoru. Osobiście zaczęłam od części trzeciej, która jeszcze niedawno była w kinach. Tak bardzo mi się spodobało że tego samego dnia obejrzałam w domu dwie poprzednie. Filmy bardzo popularne, więc większość zapewne widziała choć jeden z trzech. Mimo wszystko jeżeli masz którąś część do nadrobienia, zapewniam że warto, bo oglądając życiowe perypetie Bridget napewno nie będziesz się nudzić 😉

 

  • PRAKTYKANT

Film idealny na wieczór. Tytułowego praktykanta gra Robert De Niro. Zamiast emerytury Ben rozpoczyna staż w redakcji strony internetowej o modzie. Dosyć lekka i przyjemna fabuła. Nie wymaga wysiłku umysłowego, ale opowiada ciekawą historię. Jeżeli szukasz prostego fimu, aby fajnie spędzić czas to ten film może okazać się bardzo trafnym wyborem.

 

 

  • JUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI

Połącznie komedii z dramatem. Film ambitniejszy od poprzednich, skłaniający do refleksji. Od beztroskiego życia na francuskiej Riwierze do odpowiedzialności i dojrzałości. Mimo, że z początku mamy do czyniena z całkiem zabawną komedią to obraz dość szybko się zmienia i zanim zdążymy zauważyć oglądamy zupełnie inny film. W przeciwieństwie do poprzednich propozycji ten film polecam jeśli mamy ochotę na coś bardziej refleksyjnego. Zdecydowanie nie poprawimy sobie nim humoru. Wręcz przeciwnie, radziłabym pamiętać o  przygotowaniu paczki husteczek.

 

To już wszystkie moje propozycje. Koniecznie dajcie znać, czy już oglądaliście któryś z tych filmów i co o nich sądzicie. Chętnie też poczytam inne warte obejrzenia propozycje 😉

2 thoughts on “3 filmy na wieczór

  1. Praktykanta widziałam już dwa razy i nie dość, że cudowna obsada to i fabuła genialna 😀 Uśmiałam się 🙂

    minniemosa.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *